Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 448
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2715516
10397
452
2687337
10398
452
3011739
10399
452
50000
Teőke Andor (1872-): Vízparti naplemente. Olaj, vászon, jelezve balra lent. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 58×70 cm
2981830
10400
452
Tibai Takáts Jenő (1876-1943): Tabáni utca, 1930 körül. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. Dekoratív, üvegezett fakeretben, hátoldalán Bukova Lajos budapesti képkeretező korabeli címkéjével. 50x36 cm. 2747558
10401
452
500
Tokay János (1919-2000 k.): Nosztrai temetés, illusztráció S. Koósa Antal verseskötetéhez. Fametszet, papír, jelzett, 13x7 cm
3004153
10402
452
14000
Tordai Székely Mihály (1890-1940): Pásztor nyájával. Olaj, vászon, jelzett. Apró felületi sérülésekkel. Dekoratív, sérült fakeretben, 40x50 cm 3013246
10403
452
Amerigo Tot (1909-1984): Udvarlás. Cinkográfia, papír, jelzés nélkül, 14,5x10 cm
3013240
10404
452
Amerigo Tot (1909-1984): Férfi tanulmány. Cinkográfia, papír, jelzés nélkül, 14,5x13,5 cm
3013236
10405
452
Amerigo Tot (1909-1984): Fazekas munka közben. Cinkográfia, papír, jelzés nélkül, 18,5x11,5 cm 3013232
10406
452
Amerigo Tot (1909-1984): Nő kosárral. Cinkográfia, papír, jelzés nélkül, 16x12 cm 2965644
10407
452
Tóth Gyula (1891-1970), 3 db mű: Lovas és katonai témájú rajzok. Ceruza, papír, jelzés nélkül, egy további lapon a művész autográf aláírásával, 27x19 cm
2967129
10409
452
3200
Török Endre (1926-1980): Hófoltos táj. Linómetszet, papír, jelzett. Számozott (100/94). Üvegezett, sérült fakeretben. 17×23,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF