Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 448
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2908981
10422
452
3400
Vaskovics László (?-): Táncosnő. Olaj, vászon, kartonon, hátoldalán kiállítási meghívóval. Fakeretben. 30,5×23 cm
3012252
10423
452
Váczi András (1967- ): Tájkép. Rézkarc, papír. Jelzett. Számozott próbanyomat 1/3. 8x12 cm 3012246
10424
452
Váczi András (1967- ): Jákob álma. Rézkarc, papír. Jelzett. Számozott művészpéldány E.A. II/VII. Kissé foltos. 16x11,5 cm 3012256
10425
452
Váczi András (1967- ), 2 db mű: Absztrakt kompozíció. Rézkarc, papír. Jelzés nélkül. 5,5x21 cm
2887116
10426
452
2709113
10427
452
32000
2994149
10428
452
70000
Veres Mihály (1937-1997) szegedi festőművész, grafikus össz. 82 db műve. Vegyes technika (akvarell, ceruza, tempera), papír, többségében jelzettek. Változó méretben és állapotban (cca. 20x15 cm és 70x45 cm között). Átnézésre érdemes anyag!
3010831
10429
452
Végh Gusztáv (1889 - 1973): 5 db grafika, rajz. reklám terv. Vegyes technikák kb 13x18 cm 3010974
10430
452
Végh Gusztáv (1889 - 1973): Mamut. vegyes technika, papír. Jelzett, üvegezett, sérült keretben 14x20 cm 2805926
10431
452
2860906
10432
452
Vöröss Tibor (1911-1999): Hvari kikötő, 1969. Filctoll, papír, jelzett, törésnyommal. 22×28 cm
2953704
10433
452
Vöröss Tibor (1911-1999): Városrészlet. Filctoll, papír, 43×30 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF