Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 448

Balogh István Tuta (1927-2015): Ház a tájban. Akvarell, papír, jelzett. 28x39 cm Keretben
10036.

Rufpreis:
4 000 HUF
Banga Ferenc (1947-): Babits IX. (Babits mappából). Linómetszet, papír, jelzett, számozott (46/99). 12,5x14 cm
10037.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,89
12,94
10038.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,68
82,35
10039.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,08
88,24
10040.

Rufpreis:
2 400 HUF
10041.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
Bardócz Árpád (1882-1938): ifjabb Bartal György (1820-1875) magyar politikus, földművelési- ipar- és kereskedelmi miniszter portréja. Tus, papír. Jelzett. Politikai Magyarország Szerkesztősége bélyegzővel. Foltos. 30x22,5 cm
10042.

Bardócz Árpád (1882-1938): ifjabb Bartal György (1820-1875) magyar politikus, földművelési- ipar- és kereskedelmi miniszter portréja. Tus, papír. Jelzett. "Politikai Magyarország" Szerkesztősége bélyegzővel. Foltos. 30x22,5 cm

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
Bardócz Árpád (1882-1938): Magyar korona. Tus, papír. Jelzett. Foltos. 22x30 cm
10043.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
Bardócz Árpád (1882-1938): Megyeri Besze János (1811-1892) 1848-49-es politikus, országgyűlési képviselő, író portréja. Tus, ceruza, papír. Jelzett. Politikai Magyarország Szerkesztősége bélyegzővel. 30x23,5 cm.
10044.

Bardócz Árpád (1882-1938): Megyeri Besze János (1811-1892) 1848-49-es politikus, országgyűlési képviselő, író portréja. Tus, ceruza, papír. Jelzett. "Politikai Magyarország" Szerkesztősége bélyegzővel. 30x23,5 cm.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
Bardócz Árpád (1882-1938): Csatajelenet. Tus, papír. Jelzett. Politikai Magyarország Szerkesztősége bélyegzővel. Foltos. 22,5x30 cm.
10045.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,32
26,47
Bardócz Dezső (1880-1944): Női portré. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Dekoratív, sarkaiban kissé sérült fakeretben, 69x55,5 cm
10046.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,49
94,12
Bari Árpád (1953- ): Tavaszi metafora, színes nyomat, papír, jelzett, számozott (78/300), 44×38,5 cm
10047.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,35
12,35

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF