Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 448
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3005727
10048
452
24000
Bartha Katalin (?-): Színes formák, 1998. Akril, farost. Jelezve jobbra lent. 78x98 cm
2803679
10049
452
Bartis Ilona (-): Virágcsendélet. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 70x50 cm
2930372
10050
452
2991038
10051
452
Bácskay István (?-?), működött a XX. sz. első felében: Kairó (Cairo). Olaj, karton. Jelzett. Dekoratív fakeretben. 18x13 cm
2942987
10052
452
Bella Rózsa (1951-): Árpádházi Szent Erzsébet. Akvatinta, papír, jelzett, számozott EE2., 28,5x18,5 cm
3008965
10053
452
24000
Benes József (1938-2017): Összekötve, 1982. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (IV/VII), 59x35,5 cm. 3006339
10054
452
Benyovszky István (1898-1969): Csikós lóháton. Színezett rézkarc, papír, jelzett, kissé foltos, lapszéli apró sérüléssel. 34x28 cm 3005182
10055
452
42000
2763264
10056
452
22000
Bér János (1937-2021): Zöld-kék kompozíció, 1992. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (16/40). Lapméret: 65×50 cm / Screenprint on paper, signed, numbered (16/40).
3011759
10057
452
Biai-Föglein István (1905-1974): Pocsolya. Rézkarc, papír, jelzett, apró felületi sérüléssel. Fakeretben, 19,5×29 cm
2956894
10058
452
Blázy Imre (1861-?): Afrikai jelenet akttal. Tus, papír, jelezve jobbra lent, kartonra kasírozva. 31x11 cm 2806635
10059
452
9500
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF