Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 448
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2602109
10084
452
Csorba Tibor (1906-1985): Vízparti táj. Akvarell, papír, jelzett. 28x38 cm. Üvegezett fakeretben.
3005215
10085
452
Csók István (1865-1961): A darazsi temetőben. Színes linómetszet, papír. Megjelent 1911-ben, a Művészház (Művészeti Egyesület) által kiadott, Modern Magyar Képtár c. mappában. Kis lapszéli sérüléssel, folttal, sarokhiánnyal, 22,5x17,5 cm
3010908
10086
452
Csók István (1865-1961) - Prihoda István (1891-1956): Thámár (akt). Rézkarc, papír, jelzett (Csók), üvegezett fakeretben, 21,5x23 cm 2994191
10087
452
2967146
10088
452
3800
Csurgói Máté Lajos (1931-2001): Halászbástya. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 27,5×34,5 cm
2984330
10089
452
Csurgói Máté Lajos (1931-2001): Tihanyi házak, rézkarc, papír, jelzett, 25×34 cm 3004166
10090
452
38000
id. Czene Béla (1886-1944 körül): Játszó cicák. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Dekoratív, sérült fakeretben. 81x60,5 cm
2824658
10091
452
120000
2627783
10092
452
Czibor Ildikó (1969- ): Ébredés, olaj, farost, jelzett, 70×50 cm
2749550
10093
452
Czibor Ildikó (1969- ): Teddy bear, 2019. Olaj, farost, jelzett, 70×50 cm
2596578
10094
452
9500
3011422
10095
452
70000
Czimra Gyula (Budapest, 1901 - Budapest, 1966): ,,Útban"
| akvarell, papír | jelzés nélkül 31x47 cm Hátoldalán .: Magyar Képzőművészek Szabad Szervezete címke és MNG bírálati címke
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF