Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 448
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2801931
10096
452
Darmó Éva (1980-): 6 db tanulmányrajz, többségében női aktokkal és alakokkal. Ceruza, papír. Jelzett. Helyenként kissé foltos. 35x25 cm.
2971945
10097
452
50000
Deák B. Ferenc (1938-2004): Álom paripával (szürrealista kép). Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív fa keretben. 75x100 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
2659515
10098
452
Deák Ébner Lajos (1850-1934): Legények (tanulmányrajz). Ceruza, papír. Jelzett. Proveniencia: Kézdi-Kovács László (1864-1942) festőművész és műkritikus gyűjteményéből. Lap széle kissé sérült. 31,5x45 cm
3005250
10099
452
Debreczeny Zoltán (1952-): Szerelem (cím nélkül), 2002. Vegyes technika, merített papír, jelzett, kartonra kasírozva. 15×21 cm 2967124
10100
452
Dési Elza (?-). Vár (Buda), 1976. Linómetszet, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 12x18 cm 2686295
10101
452
Dluhopolszky László (1951-): A Biztonság kamatozik. Paszpartun apró szakadás, vegyes technika, papír, feltekerve, jelzett, 40x57cm
2760397
10102
452
3004718
10103
452
Dudás Jenő (1900-1991): Tihany. Színezett rézkarc, papír, jelzett, számozott , 29x38 cm Üvegezett keretben 3009573
10104
452
Durkó Gábor (1916-2003), össz. 5 db mű: Női aktok. Ceruza vagy toll, papír. Mindegyik jelzett. 21x30 cm.
3009745
10105
452
Durkó Gábor (1916-2003), össz. 5 db mű: Női aktok és alakok. Monotípia, papír. Mindegyik jelzett. Egyik sérült. 42x30 cm. 2781143
10106
452
3005184
10107
452
Egry József (1883-1951): Kikötőmunkások. Színes linómetszet, papír. Megjelent 1911-ben, a Művészház (Művészeti Egyesület) által kiadott, Modern Magyar Képtár c. mappában. Sérült, kisebb lapszéli foltokkal, sarokhiánnyal, részben levált a lapról, 17,5x22,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF