2 400 HUF
6,49 EUR, 7,06 USD
Ábrahám Rafael (1929-2014): Dunakanyar Ausztriában. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, lapszéli apró foltokkal, 22×33,5 cm