90 000 HUF
243,24 EUR, 264,71 USD
Ács Ferenc (1876-1949): Erdélyi vízpart. Olaj, karton. Jelezve jobbra lent. 36x50 cm. Fakeretben. / Oil on board. Signed lower right. 36x50 cm. Framed.