10054. 452. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
6 000 HUF
0 HUF
Benyovszky István (1898-1969): Csikós lóháton. Színezett rézkarc, papír, jelzett, kissé foltos, lapszéli apró sérüléssel. 34x28 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert