18 000 HUF
48,65 EUR, 52,94 USD
Boros Attila (1971- ): Szenvedély (erotikus rajz). Tus, szén, fedőfehér, papír. Jelezve jobbra lent. 29,5x22 cm. Üvegezett fakeretben.