7 000 HUF
18,92 EUR, 20,59 USD
Csurgói Máté Lajos (1931-2001): Szentendrei Skanzen. Rézkarc, papír. Jelzett, számozott (18/100). Üvegezett fakeretben, 25x43 cm (keret: 44x58 cm)