10016. 452. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
42 000 HUF
0 HUF
Halvax Gyula (1906-1984): Balatonfelvidék. Olaj, vászon, kartonon, jelezve jobbra lent. Kissé sérült. 51×61,5 cm. Dekoratív, sérült fakeretben.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras