10158. 452. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
8 000 HUF
18
0 HUF
Haranghy Jenő (1894-1951): Jelenet. Litográfia, papír, jelezve jobbra lent, apró lapszéli sérülésekkel, 50x65 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert