30 000 HUF
81,08 EUR, 88,24 USD
Hercsuth Ferenc (1942-): Szürrealista kompozíció (cím nélkül), 1995. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal. 50×50 cm