10174. 452. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
6 000 HUF
0 HUF
Horváth Endre (1896-1954) és Frank William Brangwyn (1867-1956): Tekézők szélmalomnál. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 21,5x18,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert