15 000 HUF
40,54 EUR, 44,12 USD
Ilnitzky Imre (?-?), működött a XX. sz. első felében: Csendélet. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív, bal sarkaiban kissé sérült fakeretben, 60×40 cm