10229. 452. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
5 000 HUF
0 HUF
Láng Rudolf (1904-1991): Mirabel. Rézkarc, papír. Jelzett, számozott (17/100). Lapon rézkarcot nem érintő szakadással. 18,5×19,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert