19 000 HUF
50,40 EUR, 54,29 USD
Lipták Pál (1922-2007): Egy régi szőnyeg maradéka. Olaj, karton. Jelzés nélkül. Hátoldalán a művész címkéjén autográf felirattal. Fakeretben. 50x70 cm