24 000 HUF
63,66 EUR, 68,57 USD
Lóránt János Demeter (1938-), kétoldalas mű: Ágyszám No.1. Tus, akvarell, papír. Jelezve balra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Paszpartuban. Hátoldalán tusrajz. 20,56x29 cm