50 000 HUF
135,14 EUR, 147,06 USD
Ozsváth Gyula (?-?), kárpátaljai festő, XX. sz első fele: Lány virágcsokorral. Olaj, vászon, jelzett, apró felületi sérüléssel. Hátoldalán Szépművészeti Szalon, Budapest-Kassa, 1940 körüli bélyegzővel. 80×60 cm. Dekoratív fakeretben.