28 000 HUF
75,68 EUR, 82,35 USD
Patay László (1931-2002): Anya gyermekével (tanulmány a szekszárdi pannókhoz), 1983. Szén, papír, jelezve jobbra lent, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 39×29 cm