24 000 HUF
64,86 EUR, 70,59 USD
Pekáry István (1905-1981): Társaság. Rézkarc, akvarell, papír. Jelzett. Karácsonyi-újévi üdvözlőlap, 1930-40 körül. 12,5x10 cm