10342. 452. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
6 000 HUF
0 HUF
Róth István (?-): Bozu - Pap, 1984.. Tus, papír, hátoldalán a festő NSZK-ban kapott díjáról szóló tanusítvány. Jelzett, üvegezett keretben. 50x24 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras