10370. 452. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
5 000 HUF
0 HUF
Szalay Pál (1953-2015): Szürrealista kép, 2001. Akvarell, pasztell, papír. Jelezve jobbra lent. 49,5x39,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert