10402. 452. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
14 000 HUF
0 HUF
Tordai Székely Mihály (1890-1940): Pásztor nyájával. Olaj, vászon, jelzett. Apró felületi sérülésekkel. Dekoratív, sérült fakeretben, 40x50 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras