Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 448
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2953465
10060
452
Boldizsár István (1897-1984): Tanya gémeskúttal. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 10x24 cm
2951235
10061
452
Boldizsár István (1897-1984): Nyári épületek. Rézkarc, papír, jelzett, 10x13 cm 2967144
10062
452
Boros Attila (1971- ): Szenvedély (erotikus rajz). Tus, szén, fedőfehér, papír. Jelezve jobbra lent. 29,5x22 cm. Üvegezett fakeretben.
2967204
10063
452
19000
3013536
10064
452
Bóka Dezső (1935-): Faluvége, 1952. Olaj, karton, jelzett. Apró sérüléssel. Dekoratív fakeretben, 22x32,5 cm. 2977544
10065
452
3200
Breznay József (1916-2012): Halas. Rézkarc. Jelzett. 20x24 cm
3011332
10066
452
4600
Breznay József (1916-): Bogáncsok. Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, lap széle kissé foltos, 29×39 cm 2966995
10067
452
Budai Tibor (1946-): A vágy bennünk örökké él, 1993. Rézkarc, papír, jelzett, próbanyomat, lap alján Budai Tibor autográf ajándékozási soraival Szalay Pál (1953-2015) festőművész részére 1993-ból. 19x14 cm
2866090
10068
452
80000
3006328
10069
452
Buzás András (1943-): Tanya gémeskúttal. Olaj, papír, jelzett, üvegezett fafakeretben, hátoldalán Buzás András autográf ajándékozási soraival 1997-ből. 21×32,5 cm 3013731
10070
452
Marc Chagall (1887-1985): The Circus (A cirkusz). Színes nyomat, papír, jelzés nélkül, 18,5x14 cm
3013727
10071
452
Marc Chagall (1887-1985) festménye után készült reprodukció. Színes nyomat, papír, jelzett a nyomaton, 17x14 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF