10480.
452. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 200 HUF
8,65 EUR, 9,41 USD
3 db szocreál, munkásmozgalmi témájú grafika: Barczi Pál (1933-2003): Munkástömegek a szovjet pavilon előtt. + Olvashatatlan jelzéssel: Schönherz Zoltán perében tanúvallomást tesz Bajcsy-Zsilinszky Endre; Az MSZMP agrárprogramját vitatják. Rézkarc, karton, jelzettek, a kartonon foltokkal, 19,5x29 cm