Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2826173
10559
452
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Léka (?) Zsolt jelzéssel: Absztrakt kompozíció. Monotípia (zománcfesték, vegyes technika), karton, fakeretben, 35x17 cm
2825820
10560
452
Radnóti Lukách J jelzéssel: Csendélet, 1940. Olaj, vászon. Sérült. Dekoratív, sérült fakeretben. 45x70 cm.
2803617
10561
452
Pintér A. Jelzéssel: Folyópart. Olaj, farost, sérült keretben, 45x59 cm
2803615
10562
452
Kondákor László jelzéssel: Reggeli a szabadban. Olaj, préselt lemez, kissé megvetemedett állapot, 50x39 cm
2803624
10563
452
Gáldi B. ? jelzéssel: Széchenyi Lánchíd. Pasztell, papír, sérült üvegezett keretben. 29,5x46 cm
2927963
10564
452
J... jelzéssel: Kőrösi Csoma Sándor portréja. Rézkarc, karton.Jelzett. 38x30 cm 2927961
10565
452
J... jelzéssel: Giuseppe Verdi portréja. Rézkarc, karton.Jelzett. 38x30 cm
2642829
10566
452
SZ.E jelzéssel: Férfi portré. Tus, papír, jelzett (Sz.E), kopott, sérült, üvegezett keretben, 27×17 cm 2869980
10567
452
24000
1983 Szász Endre (1927-2003) 2 db saját kezű tollrajza a Budapesti Tavaszi Fesztivál FDC-n az általa tervezett bélyeggel. 2994999
10568
452
Olvashatatlan jelzéssel: Színes kompozíció. Olaj, vászon. Fakeretben. 56x43,5 cm
2642826
10569
452
SZ.E jelzéssel: Férfi portré. Tus, papír, jelzett (Sz.E), kopott, sérült, üvegezett keretben, 27×17 cm
2642825
10570
452
SZ.E jelzéssel: Férfi portré. Tus, papír, jelzett (Sz.E), kopott, sérült, üvegezett keretben, 27×17 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF