Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2642827
10571
452
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
SZ.E jelzéssel: Férfi portré. Tus, papír, jelzett (Sz.E), kopott, sérült, üvegezett keretben, 27×17 cm
2794251
10572
452
Romanello jelzéssel: Velencei részlet. Olaj, falemez. Dekoratív keretben, 43x28,5 cm.
2766700
10573
452
19000
Patrick jelzéssel: Vadkacsák. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben. 50,5x61 cm
2826196
10574
452
Kis Sándor jelzéssel: Szürrealista cirkusz artistákkal. Tus, ceruza, kréta, papír, üvegezett fakeretben, sérült üveggel, 20x28 cm
2767826
10575
452
28000
Pór jelzéssel. Alakok. Vegyes technika, karton. Sérült. 67x77 cm. Fakeretben. 2803638
10576
452
Bognár ... 1984 jelzéssel: Magyar Golgota. Vegyes technika, papír. Üvegezett keretben. 35x25 cm
2713814
10577
452
Hajdú jelzéssel: Szélmalom. Olaj, vászon. Sérült! 35x23,5cm
2636061
10578
452
GR jelzéssel: 9 kockás képregény. Akvarell, papír, Egyenként 10x10 cm, össz 43x62 cm Karton szélén kis ázás nyommal
2694711
10579
452
G M 868 jelzéssel: Téli falu. Vegyes technika, papír, sérült üvegezett keretben, 18,5x24cm Hátoldalán: Handelsmann Arnold épület üveges kereskedő bélyegzője.
2781273
10580
452
9500
S Bolczer B. Béla (?) jelzéssel, XX. sz. első fele: Libák a vízparton. Olaj, karton. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben, 55x67 cm
2804372
10581
452
48000
Szamosszegi jelzéssel: Vízpart. Olaj, farost, keretben, kereten kis sérülések, 60x103 cm
2845633
10582
452
Kéthelyi jelzéssel: Gólyák. Olaj, karton. Sérült fakeretben. 35x50 cm.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF