Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2994975
10595
452
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Peregi jelzéssel, XX. sz. eleje: Napfényes város sétálókkal. Tempera, papír. Kissé sérült paszpartuban. 40x30 cm 3006387
10596
452
Basch jelzéssel: Csendélet. Olaj, farost, fakeretben. 75x42 cm 2725518
10597
452
Kőváriné jelzéssel: Tó ősszel. Olaj, vászon, jelzett, 35x25 cm 3006603
10598
452
Marokkói bakelit lapra festett kép, gazdagon díszített csontberakásos üvegezett keretben, 49x14 cm 3006185
10599
452
Olvashatatlan jelzéssel: 13 db db grafika (karikatúrák, stb.), albumlapokra rajzolva. Kréta, karton. Harántalakú, zsinórfűzéses albumban, 15x21,5 cm 2993734
10600
452
Olvashatatlan (Flóri?) jelzéssel és jelzés nélkül, 2 db mű: Női arcképek. Tus, papír, 29,5x21 cm 3011460
10601
452
Olvashatatlan jelzéssel: Szürrealista csendélet. Vegyes technika, papír, 18x13 cm.
2951152
10602
452
Marton jelzéssel: Hazafelé, 1942. Olaj, karton, sérült. 24x30 cm.
3008835
10603
452
Olvashatatlan jelzéssel / jelzés nélkül: 4 db mű. Vegyes technika (linómetszet, rézkarc, stb.), papír. Változó állapotban, feltekerve, 35x23 cm és 48x27 cm között.
2990056
10604
452
Olvashatatlan jelzéssel (jobbra lent): Csendélet. Olaj, vászon, sérült. Dekoratív, sérült fakeretben, 38×55 cm 2955228
10605
452
Olvashatatlan jelzéssel (... Teréz): Női arckép. Akvarell, karton. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 40×30 cm 2592728
10606
452
Olvashatatlan jelzéssel: Tátra. Olaj, vászon, farostra kasírozva. Dekoratív, sérült fakeretben, 25x32,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF