Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3010290
10607
452
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Olvashatatlan jelzéssel: Piaffe (lovasiskola). Akvarell, papír. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 17x14 cm 3010296
10608
452
Olvashatatlan jelzéssel, XIX. sz. vége: Hölgy portré. Akvarell, papír. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 15x12 cm 2986089
10609
452
14000
Olvashatatlan jelzéssel, XX. sz. közepe: Vízparti táj. Olaj, falemez. Kissé vetemedett. Fakeretben. 46x55 cm
2958933
10610
452
15000
Olvashatatlan jelzéssel: Virágzó vízpart. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben. 61x122 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
2983466
10611
452
Olvashatatlan jelzéssel: Csendélet. Olaj, karton. Dekoratív fakeretben. 50x60 cm
2983928
10612
452
Barczi Pál (1933-2003): Faluvége. Színes rézkarc, papír. 23x29,5 cm. 2898038
10613
452
Olvashatatlan jelzéssel (Bér Rudolf?): Női aktok. Olaj, karton. Üvegezett fakeretben. 36x16,5 cm
2656763
10614
452
Olvashatatlan (...János) jelzéssel: Döbbenet. Tus, papír. Kissé foltos. Üvegezett fakeretben. 19x9,5 cm
3012342
10615
452
Olvashatatlan jelzéssel: Divatrajzok, 5 db, tus, papír, 35×17 cm 2807350
10616
452
Olvashatatlan jelzéssel: Gyümölcs csendélet. Fém nyomódúc. 32x41 cm
2720951
10617
452
Olvashatatlan jelzéssel, 1900 körül: Puttó és a szamár. Ceruza, papír. Kopott, üvegezett keretben. 25x16 cm
2398325
10618
452
Olvashatatlan jelzéssel: Utcarészlet (Tabán?). Rézkarc, papír. Kissé foltos. Lap széle sérült. 18x24 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF