Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2592712
10632
452
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Olvashatatlan jelzéssel: Palánka vár (Munkács). Tempera, papír. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben, 13x17 cm
2820794
10633
452
Olvashatatlan jelzéssel (P... István). Dombos táj. Akvarell, papír. Üvegezett fakeretben. 26x22 cm
2845622
10634
452
Olvashatatlan jelzéssel: Mediterrán vízparti táj. Olaj, karton. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 50x60 cm 2993070
10635
452
Olvashatatlan jelzéssel: A Parlament sziluettje, 1935. Pasztell, papír, 27x34 cm 2925817
10636
452
15000
Olvashatatlan jelzéssel: Folyópart, 1960. Olaj, farost, 90cm x 61cm
2871871
10637
452
Olvashatatlan cirill betűs jelzéssel: Csendélet. Olaj, vászon. 40x30 cm. Dekoratív, kissé sérült fakeretben.
2871883
10638
452
Olvashatatlan jelzéssel: Napfényes táj. Olaj, farost. 55x68 cm. Dekoratív fakeretben.
2871862
10639
452
Olvashatatlan cirill betűs jelzéssel: Vízparti táj. Olaj, vászon. 40x60 cm. Dekoratív fakeretben.
2908775
10640
452
Olvashatatlan jelzéssel, távol-keleti alkotó, XX. sz: Táj. Akvarell, selyem. Üvegezett fakeretben, d: 22,5 cm.
2908796
10641
452
Olvashatatlan jelzéssel: Tanya. Akvarell, papír. Üvegezett fakeretben, 20x26,5 cm.
2807012
10642
452
Olvashatatlan jelzéssel: Toalettre / vécére futó törpe. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben. kis foltokkal, 19x13 cm
2743113
10643
452
9500
Olvashatatlan jelzéssel, portugál vagy brazil festő: Színes kép. Olaj, falemez. Dekoratív fakeretben. 37x65 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF