Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2806612
10644
452
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Olvashatatlan jelzéssel: Lány a patakparton. Akvarell, papír. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 24x17 cm
2636060
10645
452
Azonosítatlan jelzéssel. : 1956 Aki vért ad életet ment színpadkép terve. Akvarell, papír, 50x26 cm
2641122
10646
452
Olvashatatlan jelzéssel: Íjjászok. Filctoll, papír, minimális sérülésekkel, 43x61 cm
2770390
10647
452
Olvashatatlan (Heinz?) jelzéssel: Csendélet. Olaj, farost. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 35x59 cm. 2988959
10648
452
15000
Olvashatatlan jelzéssel, XX. sz. eleje: Menyecske az asztalnál. Olaj, vászon, sérült. 46x59 cm 3013579
10649
452
Olvashatatlan jelzéssel: Szerelmes pár. Ceruza, papír, kartonra ragasztva, foltos, 30x25 cm. 3013642
10650
452
Olvashatatlan jelzéssel: Kun Béla. Rézkarc, papír, jelzett, 29x19,5 cm 3013548
10651
452
Olvashatatlan jelzéssel: Erotikus jelenet. Ceruza, papír, kartonra ragasztva, foltos, 22x32,5 cm. 3013138
10652
452
Olvashatatlan jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, farost, dekoratív fakeretben. 47x57 cm
3012524
10653
452
Olvashatatlan (Waldmann József?) jelzéssel: Tehenek a vízparton. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 58x80 cm
3011766
10654
452
Olvashatatlan jelzéssel, Miséről távozók. Olaj, vászon, sérült. 80x60cm 3011986
10655
452
4200
Olvashatatlan jelzéssel: Színes táj. Pasztell, papír, üvegezett fakeretben. 35x45,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF