Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2968739
10668
452
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Jelzés nélkül, XX. sz. első fele: Enteriőr festményekkel. Olaj, karton. Üvegezett fakeretben, 22,5x30 cm
2722547
10669
452
Jelzés nélkül: Őszi hangulat (Vajdahunyad vára, Városliget?). Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 15×23 cm
2719503
10670
452
Jelzés nélkül, feltehetően magyar alkotó, XX. sz. második fele: Alakok (tanulmányrajz). Tus, papír, kartonra kasírozva. Lap alja kissé sérült, 35×41,5 cm
2967026
10671
452
Jelzés nélkül: Portré. Tempera, papír, paszpartuban. 51×37 cm
2553900
10672
452
Jelzés nélkül: Tengerpart. Olaj, vászon. katonra kasírozva. Üvegezett keretben. 25x19 cm
2553909
10673
452
Jelzés nélkül: Gondolás. Olaj, vászon. Üvegezett keretben. 26x21 cm 2453742
10674
452
14000
Jelzés nélkül: Arató menyecske. Olaj, vászon. Díszes, kopott, kissé sérült fa keretben, 75x55 cm 2453733
10675
452
2442199
10676
452
4800
Jelzés nélkül: Tanya. Akvarell, papír. Üvegezett, dekoratív, kissé sérült fa keretben. 40x57,5 cm
2454731
10677
452
Bőr falikép. Jelzés nélkül. Oktogon alakú fakeretben. 36x36cm 2398428
10678
452
Jelzés nélkül: Tanulmány. Ceruza, lavírozott tus, papír. Üvegezett, kissé kopott fa keretben. 35,5x26 cm 2386017
10679
452
100
Jelzés nélkül: Rózsa. Rézkarc, szövet. Üvegezett fa keretben. 8x16 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF