Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2385953
10680
452
4600
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
2410172
10681
452
Jelzés nélkül: Hazafelé. Akvarell, papír. Lapon apró foltokkal. Üvegezett fa keretben. 37x25 cm 2403826
10682
452
Jelzés nélkül: Tanya. Olaj, farost. Dekoratív, sérült fa keretben, 40x70 cm 2430498
10683
452
Jelzés nélkül: Csendélet. Olaj, vászon, kissé sérült. Fa keretben. 45×70,5 cm
2340653
10684
452
26000
2331558
10685
452
Jelzés nélkül: Őszi táj. Színezett rézkarc, papír. Üvegezett, sérült fa keretben. 29×38,5 cm
2361093
10686
452
Jelzés nélkül: Hegyvidéki táj. Akvarell, papír. Üvegezett, sarkaiban kissé sérült fa keretben. 39x49 cm
2557304
10689
452
Jelzés nélkül: Havas táj. Olaj, vászon, kartonon, 30x59 cm
2557432
10690
452
Jelzés nélkül: Enteriőr. Akvarell, papír. Lap szélén ragasztás nyomaival. 28x43 cm
2582962
10691
452
24000
Jelzés nélkül: Avantgard világ. Vegyes technika, fára kasírozott vászon, fakeretben, 40,5x18,5cm
2500722
10692
452
Jelzés nélkül: Hölgy műteremben. Akvarell, papír. 42x30cm 2541207
10693
452
Jelzés nélkül: Baromfi udvar. Olaj, vászon. Keretezett.33x24cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF