Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign" Zahl der Lose: 260
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2951159
10706
452
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Jelzés nélkül: Copfos lány arcképe. Ceruza, papír. Kissé sérült (hajtás- és törésnyomokkal). Kissé foltos. 35x25 cm.
2968346
10707
452
Jelzés nélkül: Sétálók a hegyek közt. Olaj, farost. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 70x95 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
2803641
10708
452
Jelzés nélkül: Tájkép. Olaj, vászon, 70x100 cm
3011429
10709
452
36000
Ismeretlen magyar festő Jelzés nélkül: Táj, várral a háttérben. Olaj, vászon, dekoratív, kissé sérült keretben 28x36 cm 3013681
10710
452
3400
Jelzés nélkül: Szürrealista jelenet. Nyomat, papír, paszpartuban, 32,5x46 cm
3012160
10711
452
Jelzés nélkül, magyar festő: Strandolók (Szúnyogsziget, Nógrádverőce, 1959). Akvarell, papír, hátoldalán feliratozott (Szúnyogsziget, Nógrádverőce, 1959), apró felületi lapszéli sérülésekkel. 22,5x32 cm. 3009162
10712
452
Jelzés nélkül: Csendélet. Akvarell, karton, sérült. Szecessziós, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 21,5x30,5 cm
3004096
10713
452
Jelzés nélkül: Tanya. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben. 18,5x27 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF