Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2214563
10486
452
3800
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Littkei jelzéssel: Tájkép. Pasztell, farost, keret nélkül, 28,5x30 cm
3009849
10487
452
3400
Talpas jelzéssel: Vadászkutya munka közben. Olaj, karton, jelezve b.l., üvegezett keretben, teljes mérete 27x37 cm 3009606
10488
452
Kuachnitz jelzéssel: A háború utáni romos Sopron, 1947. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, üvegezett fakeretben, 11x7 cm 2742404
10489
452
Poldi jelzéssel: Arckép, 1969. Ceruza, papír. Lap sarkaiban törésnyomokkal. 28,5x20,5 cm
3010411
10490
452
Mátrai László jelzéssel: Vázlatfüzet, benne grafikák össz. 17 oldalon (emberi test, anatómiai vázlatok) + 5 db további grafika külön lapokon (ebből Szalai István jelzéssel). Ceruza, papír, változó méretben és állapotban. + 2 db jelzés nélküli rézkarc, kissé foltos / sérült állapotban, 14x10 cm. 3013846
10491
452
Török J jelzéssel: Csatajelenet. vegyes technika, papír. 25,5x19 cm.
2990932
10492
452
Nagy Orsolya jelzéssel: 5 db mű, 1991. Vegyes technika, kollázs, papír. Paszpartuban, 14,5x11,5 cm és 12x12 cm méretben.
3009452
10493
452
Szenes jelzéssel: Portrék, 3 db, tus, papír, jelzett, 13,5×10 cm
2990072
10494
452
Gazafi L jelzéssel: Juhász nyájával. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben, 55×65 cm 2990082
10495
452
Gerhardt Z. jelzéssel, XX. sz második fele: Vízparti táj. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben. 60x80 cm
2990093
10496
452
Hatvani Emecz jelzéssel: Csendélet, 1948. Olaj, vászon, sérült. Dekoratív, sérült fakeretben. 60x80 cm
2967119
10497
452
Glant jelzéssel, XX. sz. eleje: Piac. Akvarell, karton. Üvegezett, antik, kissé sérült fakeretben. 15x22 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF