Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2990108
10498
452
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Hatvani Emecz jelzéssel: Csendélet, 1948. Olaj, vászon, Dekoratív, sérült fakeretben. 61x80 cm
2990065
10499
452
O Valy jelzéssel (jobbra lent): Csendélet, 1909. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 38×55 cm 2970022
10500
452
Borszéki jelzéssel: Férfiportré. Olaj, karton, fakeretben, 27x20,5 cm 2990365
10501
452
W. Wagner jelzéssel: Szürrealista táj. Olaj, vászon, 30x21 cm
2926541
10502
452
30000
Tihanyi L jelzéssel: Női portré. Olaj, karton. Dekoratív fakeretben, 49×37 cm
2926553
10503
452
Vörös Ferenc: Őrség. Gouache, papír. Üvegezett fakeretben, 50x40 cm
2926535
10504
452
22000
2991636
10505
452
3800
Schuster jelzéssel: Tengerparti dűnék. Akvarell, papír. Kartonra kasírozva. 32x24 cm
2991161
10506
452
4800
M Goldron jelzéssel: Kutyaélet (kocsmai jelenet). Nyomat, papír. 58x42 cm 2685943
10507
452
NSK 99 jelzéssel: Nyár és déli szél. Olaj, farost. 48x48cm
2951799
10508
452
15000
Brenesik (?) jelzéssel: Spanyol táncosnő. Olaj, farost, dekoratív fakeretben, 80x61 cm. 2958931
10509
452
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF