Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2958932
10510
452
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Walcutto jelzéssel: Papagájok. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben. 91x122 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
2991025
10511
452
Szecsődy jelzéssel: Vízparti város. Olaj, falemez, fakeretben. 14x20 cm.
2834858
10512
452
I. Galit...68 jelzéssel: Anonymus. Grafit, papír, keretben, 23,5x21 cm
2969786
10513
452
Háry Gy (?) jelzéssel: Abbázia. Olaj, karton. Dekoratív fakeretben. 20x26 cm
2898029
10514
452
Kemény jelzéssel (Kemény Zsigmond?): Tanya ősszel. Akvarell, papír, üvegezett fakeretben. 20x28 cm 2655594
10515
452
4600
E. Horváth J. jelzéssel, feltehetően XX. eleje: Hazafelé. Gouache, papír. Sérült. Szecessziós, kissé sérült üvegezett fakeretben, 14,5×31 cm 2806079
10516
452
Pekáry jelzéssel: Hegedűs. Kollázs, fára ragasztva. Üvegezett fakeretben, 35×16 cm 2907728
10517
452
Ujváry B jelzéssel, XX. sz. első fele: Virágzó táj. Olaj, karton. Dekoratív, üvegezett, javított, sérült fakeretben. 25x33 cm
2933143
10518
452
Szurcsik jelzéssel: Arc. Ceruza, papír, paszpartuban. 26x33 cm
2872796
10519
452
Barta jelzéssel: Kártyázók. Rézkarc, papír. 18x37 cm.
2947357
10520
452
Matzon jelzéssel: Libák az erdő szélén. Olaj, vászon, javított, 50x60 cm
3005036
10521
452
Szőnyi I. jelzéssel: Utcán. Akvarell, papír. Üvegezett fa keretben. 20,5x30 cm.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF