Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2406871
10535
452
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Ilnitzky jelzéssel: Virágot szedő lány. Olaj, karton. Széleinél kissé sérült. 24,5x34,5 cm 2320037
10536
452
2312324
10537
452
Pettik v. Petrik I 980' jelzéssel: Kertek alján. Akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 23,5×34 cm 2361251
10538
452
KS jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, farost. Fa keretben. 56,5x42,5 cm
2553829
10539
452
5500
Fan jelzéssel: Holdtölte. Vegyes technika, papír. Üvegezett fa keretben. 33,5x43 cm
2576506
10540
452
4800
Bahy jelzéssel: Táj, távoli alakkal. Olaj, farost, keretben, 22x31 cm
2494533
10541
452
H. Herbst jelzéssel: Ősz (Herbst). Színes rézkarc, papír. Üvegezett fa keretben. 9,5x8 cm 2492723
10542
452
4800
G. Krenner 1964 jelzéssel: Fiatal hölgy arcképe. Olaj, farost. Fa keretben. 53x40 cm 2518512
10543
452
5500
Róna K jelzéssel: Női portré. Pasztell, papír. Üvegezett fa keretben. 32×23,5 cm
2527054
10544
452
Dobrovszky jelzéssel: Rheims, 1930. Akvarell, papír. Dekoratív, üvegezett, sérült fa keretben. 35×28 cm 2516532
10545
452
Lajtay jelzéssel: Vitorlások. Olaj, vászon. Dublírozva. Dekoratív, sarkaiban sérült fa keretben, 40×50 cm 2513774
10546
452
... Éva jelzéssel: Férfi sapkában. Pasztell, papír. Jelzett, karton paszpartuban 47x37 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF