Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2501042
10547
452
24000
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Horváth jelzéssel: Hölgy virággal. Olaj, vászon, 59×55 cm
2500994
10548
452
Z Y jelzéssel: Virágok. Olaj, farost. . 34x23cm, sérült keretben.
2697630
10549
452
2361306
10550
452
3200
Pordác (?) jelzéssel: Őszi erdő. Olaj, karton. Jobb alsó sarka kissé sérült. Fa keretben. 52,5x65 cm 3012905
10551
452
Fehér jelzéssel: Tenger hajókkal. Olaj, vászon. 52x100,5 cm
3012830
10552
452
Mille jelzéssel: Téli táj. Olaj, vászon, falemezen. 55×43 cm
2989629
10553
452
15000
Szőlősy jelzéssel: Ülő akt. Olaj, vászon. XX. sz. eleje Keretben 50x40 cm 2908792
10554
452
Mészáros Jenő jelzéssel: Vajdahunyad vára, Városliget. Tus, papír. Foltos. Üvegezett fakeretben, 20x21 cm.
2908588
10555
452
SZ J. jelzéssel: Virágok közt. Olaj, vászon. 40x48 cm
2908568
10556
452
Farkas jelzéssel: Csendélet. Olaj, farost. 55x66 cm
2908532
10557
452
Ács Ágoston jelzéssel: Vadász kutyájával. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben. 47x59 cm
2770076
10558
452
Szabó jelzéssel: Anya gyermekével. Olaj, farost. Dekoratív, sérült fakeretben. 55x40 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF