10557.
452. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
16 000 HUF
43,24 EUR, 47,06 USD
Ács Ágoston jelzéssel: Vadász kutyájával. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben. 47x59 cm