10540.
452. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 800 HUF
12,97 EUR, 14,12 USD
Bahy jelzéssel: Táj, távoli alakkal. Olaj, farost, keretben, 22x31 cm