10465.
452. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
34 000 HUF
91,89 EUR, 100,00 USD
Bártfay jelzéssel, XIX. sz. vége: Férfi italokkal, 1885. Olaj, vászon, kissé sérült. Antik, kissé sérült fakeretben, 44×34 cm