10461.
452. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
28 000 HUF
75,68 EUR, 82,35 USD
F. Benetti jelzéssel: Velencei részlet. Olaj, fatábla. Dekoratív fakeretben. 50x40 cm