10495.
452. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Gerhardt Z. jelzéssel, XX. sz második fele: Vízparti táj. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben. 60x80 cm