10497.
452. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
9 000 HUF
24,32 EUR, 26,47 USD
Glant jelzéssel, XX. sz. eleje: Piac. Akvarell, karton. Üvegezett, antik, kissé sérült fakeretben. 15x22 cm