10529.
452. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 500 HUF
14,86 EUR, 16,18 USD
Gott jelzéssel: Vízparti panoráma. Olaj, farost, dekoratív fa keretben, 40x30 cm