10471.
452. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
26 000 HUF
70,27 EUR, 76,47 USD
Hans Pullem jelzéssel: Paul v. Hindenburg, I. világháborús német főparancsnok, későbbi birodalmi elnök portréja. Olaj, karton. Dekoratív fakeretben. 73x54 cm