10498.
452. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
7 000 HUF
18,92 EUR, 20,59 USD
Hatvani Emecz jelzéssel: Csendélet, 1948. Olaj, vászon, Dekoratív, sérült fakeretben. 61x80 cm